Türkmen Köyleri ve CHP HBB Meclis Üyelerinin İGC Yönetimine ziyareti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Türkmen Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği, İskenderun Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek yeni yönetime başarı dileklerinde bulundu.

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar’ın Konfederasyon toplantısına katılımı için şehir dışında olduğu ziyarette Başkan vekili Yılmaz Akpınar ve yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Türkmen Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Diler ve beraberindeki heyeti ağırladı.

Yeni yönetime başarılar dileyen Başkan Ali Diler, basının önemine değindiği konuşmasında ülke ve kent gündemi ile ilgili görüşlerini bile getirdi. İskenderun’un doğal güzelliklerinin hak ettiği gibi değerlendirilmesi gerektiğini belirterek turizme kazandırılması gerektiğini ifade etti. Ziyaret sonrasında dernek ve cemiyet yönetimi ile objektiflere poz verildi.

Günün ikinci ziyareti ise Hatay Büyükşehir Belediyesi ve İskenderun Belediyesi CHP meclis üyelerinin ziyareti oldu. HBB ve İskenderun Belediyesi CHP Meclis Grubu İGC’yi ziyaret etti.

HBB CHP Meclis Üyelerinden İGC Yönetimine ziyaret

İskenderun’un sorunlarının öncelikli olarak konuşulduğu ziyarette kent çıkarlarının korunması yönünde görüşlerini dile getiren HBB CHP meclis üyeleri, İskenderun Gazeteciler Cemiyetinin yeni yönetimine başarılar dileklerini iletti.

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar’ın Konfederasyon toplantısına katılımı için şehir dışında olması dolayısıyla HBB ve İskenderun Belediye Meclis Üyelerini Başkan vekili Yılmaz Akpınar ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyaretin ardından İskenderun Cemiyeti Yönetimi ve konukları topluca fotoğraf çektirdi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.