İskenderun Namık Kemal Ortaokulu Öğrencilerinden ‘29 Ekim’ Koreografisi

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay’ın İskenderun ilçesinde Namık Kemal Ortaokulu’nun öğretmen ve öğrencileri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hazırlıkları dolayısıyla Mustafa Kemal Atatürk ve Türk Bayrağı temalı koreografi hazırladı.

Okuldaki idareci, öğretmen ve öğrenciler heyecanla çalışmalara katıldı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında İskenderun Namık Kemal Ortaokulu öğrencileri farklı bir çalışmaya imza attı. Öğrenciler, okulun bahçesinde Mustafa Kemal Atatürk resmi ve ay yıldızlı bayrak etrafında kalp şeklinde sıralandı. Öğrencilerin hazırlıkları koreografinin oluşumu drone ile görüntülendi.
Namık Kemal Ortaokulu Müdürü Ali Koç yaptığı açıklamada, idareci ve öğretmenler olarak, Cumhuriyet’in kuruluşunun yıl dönümü dolayısıyla farklı bir etkinlik hazırlamaya karar verdiklerini belirtti.

Ortaya güzel bir çalışma çıktığını vurgulayan Koç, “Bütün öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz bu etkinliğe gönülden destek verdi. Herkesin gönlüne dokunan bir çalışma oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.