BAŞKAN TOSYALI: YENİ ÖĞRETMEN EVİ İSKENDERUN’A YAKIŞACAK

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yeni İskenderun Öğretmenevinin İskenderun’a çok yakışacağını belirtti.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ile Belediye Binasında bir araya gelerek bir görüşme gerçekleştiren Başkan Fatih Tosyalı, ”İskenderun yeni öğretmenevi şehrimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Öğretmenevi projesi ile ilgili verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Tosyalı,” Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar kamu-kurum ve kuruluşlar ile sürekli iletişim halindeyiz. Halkımıza en iyi vermenin gayretindeyiz. Projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Sahilde yapılması planlanan; Şehrimize yakışacak, Modern ve Konforlu şekilde değerli Eğitim camiası ve tüm Hemşehrilerimizin hizmetlerine sunulacak olan, İskenderun Öğretmenevi projesi ile ilgili tüm engeller, Belediyemizin takibinde birer birer kaldırılarak mümkün olan en hızlı şekilde kullanıma açılacaktır. Hayırlı uğurlu olsun.”

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.