Muhtarlar Derneği Yönetiminden İTSO’ya Nezaket Ziyareti “Muhtarlarımız İle Yapılacak İstişarelerle Sorunlar Daha Çabuk Çözülecektir”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Geçtiğimiz günlerde genel kurulunu gerçekleştiren ve görev dağılımı yapan Muhtarlar Derneği Yönetimi,İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına nezaket ziyaretinde bulundular.

Güven tazeleyen Ali Rıza Kekeç Başkanlığındaki yeni yönetim, kent genelindeki mahalleler ve şehrin genel sorunları hakkında İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı bilgilendirirkenziyaret karşılıklı sohbet ortamında geçti.

Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Kekeç  ziyarette yaptığı konuşmasında, derneğin öncelikli hedefinin muhtarları bir arada tutmak, sorunların çözümünde lokomotif güç oluşturmak ve tespit edilen sorunları en kısa sürede en yetkili mercilere ulaştırmak olduğunu söyledi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; “İlçemizdeki merkez ve kırsal mahallelerde yürütülen mahalli hizmetlerde muhtarlarımıza büyük görevler düşmektedir. Bu bağlamda muhtarlarımız ile yapılacak istişareler ile sorunların odak noktası daha çabuk tespit edilebilir. Denizciler Mahallesi ve Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç Başkanlığındaki Yönetim Kurulunu tebrik ediyor, yeni görevlerinizde başarılar ve hayırlı hizmetler diliyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.