Yaşlı ve engelli bireylere özel tekne turu

Published on:  /   Yorum yapılmamış

-Başkan tosyalı ,yaşlı ve özel bireyler ile biraraya geldi, -İskenderun Belediyesinden yaşlı ve engelli bireylere özel tekne turu

Toplumun farklı kesimlerine dokunan sosyal belediyecilik faaliyetleriyle dikkat çeken İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, engelli ve yaşlı vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Belediye 3’nolu sosyal tesislerinde düzenlenen programa AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İlçe Başkanı Abdulkerim Güven, İskenderun Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Yılmaz Balaman ile birlikte yaşlı ve engelli vatandaşlar aileleri katıldı.

BAŞKAN TOSYALI: SEVGİ HER ENGELİ AŞAR

Düzenlenen kahvaltılı programda konukları ile bir süre sohbet eden Başkan Fatih Tosyalı,”Özel bireylerimizle Belediyemiz ve İskenderun Sosyal Hizmetler Müdürlüğü organizasyonu ile birlikte düzenlemiş olduğumuz kahvaltı programında bir araya geldik. Pandemi döneminde bakımevinde sıkılan yaşlılarımıza ve özel bireylerimizin keyifli bir gün geçirmelerini istedik.Belediye olarak yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

ÖZEL BİREYLERE SEVGİ DOLU MASMAVİ TUR

Düzenlenen kahvaltılı programın ardından bakımevi sakinleri ve engelli bireyler İskenderun Belediyesi tarafından düzenlenen tekne turuna katıldılar.

Teknede yapılan müzik yayınıyla birlikte keyifli vakit geçiren özel bireyler, şarkılara eşlik ettiler, çiftetelli oynadılar.Özel bireyler  ve bakımevi sakinleri Başkan Tosyalı’ya gezi için teşekkür ettiler.

Başkan Tosyalı, engelli kardeşlerimiz ne zaman isterlerse her zaman tekne gezisi başta olmak üzere her türlü aktivite için hazır olduklarını söyledi.Unutulmaz bir gün yaşayan özel bireylere tekne gezintisi sırasında İskenderun Belediyesi tarafından ikramda da bulunuldu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.