Kurbanı kestiler kanını alnına sürdüler! Adaklı Başkan…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Kurbanı kestiler, kanını alnına sürdüler! Adaklı Başkan…

Belen Belediye Personelinden İbrahim Başkana Kurban Adağı…

Bir süredir hastanede tedavisi devam eden başkanları adına adak adayan Belen belediye personeli, başkanları İbrahim Gül’ün tekrar göreve başlamasının ilk günü, Başkanlarına sürpriz yaparak kurban adaklarını gerçekleştirdi.

Kısa bir teşekkür konuşmayla mutluluğunu ifade eden Başkan Gül, “Sağlık sorunlarımın sona ermesiyle tekrar göreve başlamam adına, belediye personimizin kurban adağı, sürpriz bir şekilde belediye hizmet binamızın önünde gerçekleştirmek nasip oldu.

Personellerimize bu anlamlı davranışlarından ötürü teşekkür eder, hep birlikte sağlıklı mutlu günler geçirmeyi yüce Rabbimden dilerim. Bizler kederimizle kederlenen, mutluluğumuzla mutlu olan kocaman bir aileyiz. İnşallah böylesine sağlık sorunlarını hiçbirimiz hiçbir zaman yaşamayız. Tüm personellerimize çok teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.