“Üreten İstihdam Sağlayan Kadınlarımızın Yanındayız”  

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Milletvekili Özel ve Belediye Başkanı Fatih Tosyalı Altıneller Kooperatifini Ziyaret ettiler

TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen Başkanlığında kurulan S.S. Üreten Altıneller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifini Ak Parti Hatay Milletvekili  Abdulkadir Özel , İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ak Parti İskenderun ilçe Başkanı  Abdulkerim Güven ve Ak Parti İskenderun Kadın Kolları ziyarette bulundular.

Ziyarette misafirlerebilgiler veren S.S. Üreten Altıneller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkanı Yeşim Ugutmen; “İskenderun’un ilk kadın kooperatifiyiz Hatay’ın yöresel lezzetini halkla buluşturmak için bir aradayız. Hamaratlı hanımlarımızın kendi elleri ile özenle yaptıkları ürünleri ülkemizin dört bir yanına yaymak istiyoruz. Burada amacımız kadın istihdamını arttırmak, Hatay’ın zengin mutfağını tanıtmak ve üreten eller olarak ekonomiye katma değer sağlamak istiyoruz” dedi.

 

Ziyarette,  Ak Parti Hatay milletvekili Abdulkadir Özel ve İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, hanımların el emeği ile yaptıkları Hatay’ın yöresel lezzetlerini yerinde gördüler ve destek sözü verdiler.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.