İskenderun Belediye Meclisi Hangi gündem ile Toplanıyor?

Published on:  /   Yorum yapılmamış

 

İskenderun Belediye Meclisi gündeminde bulunan konuları görüşmek üzere 04.06.2021Cuma günü Saat 15.00’da Belediye Meclis Salonunda toplanıyor.

Gündem maddeleri ise şöyle:

G Ü N D E M:

  • Aşkarbeyli Mıntıkası 6322, 6323, 6325, 6442 ve 6443 nolu parsellere yönelik hazırlanan 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliğine yönelik yapılan itirazların değerlendirilerek meclis kararının alınması ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğü teklifi hakkındaki İmar Komisyonu Raporu.
  • Mıntıka Özel Güvenlik Bölgesi alanına ilişkin hazırlanan 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğü teklifi hakkındaki İmar Komisyonu Raporu.
  • 2021 yılı içerisinde yapılan rezervasyonlarda coronavirüs (covid-19) sebebiyle düğününü gerçekleştiremeyen ve gerçekleştirmek istemeyen rezervasyon sahiplerinin başvuru yapmaları halinde mağduriyetlerinin giderilmesi için ödemiş oldukları ücretlerinin iade edilmesi hususunda gerekli kararın alınması ile ilgili Destek Hizmetleri Müdürlüğü teklifi.
  • Mülkiyeti Belediyemize ait 1. Mıntıka 2066 parsel üzerinde bulunan Bodrum+ Zemin+1+2+3+4+5+Çatı Kat 23 NBB ile Zemin Kat 22 NBB sayılı taşınmazların( 2 Adet) %100 hissesi Belediyemize ait olan İSKENT İskenderun Kent Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin sermaye yapısının güçlendirilmesi için ayni sermaye olarak devredilmesi yönünde karar alınması ile ilgili Destek Hizmetleri Müdürlüğü teklifi.
Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.