KMÇYD genel kurulunu yaptı…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği olağan Genel Kurulunu yaparak yeni yönetim Kurulunu belirledi.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen genel kurulda maske mesafe ve hijyen kurallarına uyuldu. Genel Kurula Nilgün Selçuk Divan Başkanlığı yaptı. Selçuk kongrede yaptığı konuşmada derneğin yaptığı çalışmalardan övgüyle bahsederek, Başkan Zeynep Çakmaklı ve ekibinin başarılı çalışmalarından övgüyle bahsederek örnek çalışmalar ortaya koyduğunu belirtti ve bu çalışmaların diğer derneklere de örnek olması temennisinde bulundu. Katip üyelikleri görevini de Müfide Koç, Çiğdem Karpuz yaptı.
Yönetim kurulu Zeynep Çakmaklı, Suzan Bıçakçı Ümit Günay, Dilek Şencan, Hande Demirkent, Yedekler; Gönül Hadra, Arzu Özkan, Filiz Roma, Pınar Gündüz, Demet Özal, Denetleme Kurulu Serpil Korkmaz, Gülden Özdemir, Arzu Kireççi, Yedekler; Gülsüm Şirin, Akide Ahi, Meral Yıldız‘dan oluştu.
Dernek Başkanı Zeynep Çakmaklı kongrede yaptığı konuşmada şunları söyledi;
“Genel Kurulumuzu yaptık. Derneğimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum inşallah hep birlikte çok güzel projeleri hayata geçiririz Derneğmizin bu günlere gelmesine katkıları olan herkese teşekkür ediyoruz. Sağolun varolun.”

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.