İSTE Tuğgeneral Kılınç’ı konuk etti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Garnizon Komutanı Kılınç Rektör Depci’yi Makamında Ziyaret Etti…

  1. Mekanize Piyade Tugay Komutanı (Garnizon Komutanı) Tuğgeneral Alparslan Kılınç İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE)30 Mart Salı günü Garnizon Komutanı Tuğgeneral Alparslan Kılınç’ı ağırladı.Kılınç, İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’yle birlikte İSTE Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezinde (İSTE-BTM) değerlendirmelerde bulundu.

İSTE Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi (İSTE-BTM) Merkez Müdürü Doç. Dr. Ersin Bahçeci, kurulması tamamlanan merkezin işleyiş ve yapılan analiz/eğitim hakkında Garnizon Komutanı Kılınç ve İSTE Rektörü Depci’ye bilgi verdi. İSTE laboratuvarlarında Prof. Dr. Tolga Depci ve Doç. Dr. Ersin Bahçeci tarafından savunma sanayide kullanılmak üzere tasarlanan zırh malzemeleri ile ilgili bilgi verildi.

İSTE Rektörlük makamında yapılan ziyaret, sohbet ortamında geçti. Garnizon KomutanıKılınç, kendisine gösterilen misafirperverlik ve üniversitenin yapmış olduğu çalışmalar için İSTE Rektörü Depci’ye teşekkür ederken; Rektör Depci iseziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Garnizon Komutanımıza ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.