Belediye Başkanı Fatih Tosyalı Ankara’da

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, bir dizi ziyaret, görüşmeler ve programlara katılmak üzere Ankara’ya gitti.  Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye ile ilgili projelerin takibi ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere gittiği Ankara’da bölge Milletvekillerini de ziyaret etti.

İlk Ziyaret Hatay Milletvekillerine

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Türkiye Büyük Millet Meclisinde AK Parti Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu,Abdulkadir Özel, Sabahat Özgürsoy Çelik,Hüseyin Şanverdi, Hüseyin Yayman, MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaçıkçı’yı çalışma ofislerinde ziyaret etti.

İskenderun’a yapılacak olan yatırımlar ve planlanan çalışmalar ile ilgili Milletvekilleri ile görüş alışverişinde bulunan Başkan Fatih Tosyalı,ardından TBMM’de AK Parti Çankırı milletvekili ve Hatay İl Koordinatörü Salim Çivitcioğlu, Osmaniye Milletvekilleri İsmail Kaya, Mücahit Durmuşoğlu ve AK Parti Osmaniye il Başkanı Seydi Gülsoy ile gündeme ilişkin fikir alışverişinde bulundu.

Herşey İskenderun İçin

Halka hizmet noktasında durmadan çalıştıklarını ifade den Başkan Fatih Tosyalı,” Bölge milletvekillerimiz ve Bakanlarımız ile sürekli her zaman diyalog halindeyiz. Sağ olsunlar her zaman bizlere destek oluyorlar. Gerek İskenderun ve bölgemizdeki konularda hükümet nezdinde ve Bakanlıklarda projelerin hızlandırılması konusunda gayret gösteriyorlar. Hepsine çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.