Başkan Fatih Tosyalı down sendromlu çocuklar ile bir araya geldi

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla Down Sendromlu çocuklar ile bir araya geldi.

Belediye 3 nolu sosyal tesisinde düzenlenen programa İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ve Down Sendromlu çocukların aileleri de katıldı.

Başkan Tosyalı, “Özel çocuklar diye tanımladığımız kardeşlerimiz toplumumuzun ayrılmaz bir parçasıdır. Gerek şahsım gerekse belediye olarak kardeşlerimizin her zaman yanlarındayız. Çocuklarımızın hayatlarını kolaylaştırmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.

İskenderun Belediyesi destek olmaya devam edecek

Belediye Başkanı Tosyalı,”Sizler bizim için çok kıymetlisiniz. Sıcacık gülüşünüz, tertemiz kalplerinizle dünyaya kattığınız +1 değerin farkındayız. Hepiniz hoş geldiniz. Sizlerle her zaman beraber olmaya çalışıyoruz. Tüm etkinliklerinize katılmaya çalışıyoruz. Her zaman yanınızdayız” şeklinde konuştu.

Program sonunda Başkan Tosyalı, Down Sendromlu çocuklara çeşitli hediyeler verirken hatıra fotoğrafları da çekildi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.