Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Yetkililerinden İTSO’ya Ziyaret

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü yetkilileri Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği (KÜSİ) kapsamında İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler.

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Uğur Özalır, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Uzmanları, KOSGEB Hatay İl Müdürü Hayrettin Çevik,  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü Doç.Dr.Murat Tiryakioğlu, İSTE Teknopark Genel Müdürü Doç.Dr.L.Cenk Kumruoğlu,  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Müdür yardımcısı Öğretim Görevlisi Alaaddin Türkmen ziyarette yer aldılar.

Üniversite Sanayi İşbirliği (KÜSİ) kapsamında etkin üniversite sanayi kamu iş birliğini sağlamak için gerekli mekanizmaların hayata geçirilmesi noktasında istişareler yapıldı. Sanayi kenti olan İskenderun Körfezinde yapılacak olan çalışmalarda ve iş birliği sağlanacak konular hakkında karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü yetkililerinin ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Yönetim Kurulu Üyesi Selma Yılmaz, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez yer aldı.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.