İskenderun Belediyesinin sabahları çorba ikramı başladı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesinin sabahları ücretsiz sıcak çorba servisi hizmete girdi. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 15 Temmuz Parkındaki (Boyacılar Parkı) çorba dağıtım noktasında ,İskenderunlu vatandaşlara bir ekmek bir çorba ikramında bulundu. Esnaflar,gençler ve vatandaşlar sabahın erken saatlerinde dağıtılan sıcak çorbayla ısındı.

Yapılmakta olan ikramlar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “İskenderun’umuzun en hareketli noktalarından birisindeyiz.Bu sosyal projemiz işlerine erken saatlerde başlayan vatandaşlarımız,esnaflarımız ve öğrencilerimiz içindir.Daha önce belirttiğim gibi paylaşmak bizim kültürümüzün bir parçasıdır. Bu dağıtım noktalarımızı farklı bölgelerde de oluşturacağız.”dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “İlk gün gösterilen ilgi bir hayli fazla oldu.Vatandaşlarımız uygulamadan memnun oldu.Hemşerilerimizin dualarını almak bizleri memnun ediyor.Ben bütün vatandaşlarımıza afiyet olsun diliyorum” şeklinde konuştu.

Vatandaşlardan teşekkür

Uygulamadan memnuniyetini dile getiren vatandaşlar ise “Sabah sabah içimiz ısınıyor böyle şeylerin yapılması lazım. Böyle uygulamalar yapılması çok güzel. Çorbanın tadı da çok güzel. Yapanlardan Allah razı olsun. Hoş bir ortamda bize bu güzelliklere yaşatan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı‘ya teşekkür ediyoruz ” şeklinde görüş beyan ettiler.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.