Kaldırım işgalleri ve seyyar satıcılara taviz yok!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Kırıkhan Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri Kaldırım işgali yapan esnaflara ve seyyar satıcılara taviz vermiyor.

Zabıta müdürlüğü ekiplerinin belirli aralıklarla rutin olarak Kaldırım işgalleri ve seyyar satıcılara yönelik çalışmalar kapsamında, Kanatlı Caddesi, Nuriye Civelek Caddesi, Tayfur Sökmen Caddesi, Atatürk Caddesi, Şehit Erdoğan Karaoğlu Caddeleri başta olmak üzere Kırıkhan genelinde ki Caddelerde Kaldırım işgalleri yapan esnaflara gerekli yasal uyarılar yapılıp müeyyideler uygulandı.

Yapılan çalışmalarda ayrıca Kaldırımlarda bulunan tezgâhların kaldırılmasını sağladı. Zabıta ekipleri Kaldırım çalışmaları ile birlikte eş zamanlı olarak, Trafik akışını engelleyecek yerlerde bulunan Seyyar Satıcılara müsaade etmeyerek gerekli yasal müdahaleleri yaptı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Zabıta Müdürü Ahmet Mazlum; “ Kırıkhan Belediyesi Zabıta müdürlüğü olarak Kaldırım işgali yaparak halkımızın caddelerden geçişini engelleyen esnaflara karşı bundan önce olduğu gibi bugün ve bugünden sonra asla müsaade etmeyeceğiz. Halkımızın huzuru bizim için her şeyden daha önemlidir.

Zabıta Müdürlüğü olarak birçok kez esnaflarımıza uyarılarda bulunduk. Bütün uyarılarımıza rağmen Kaldırım işgaline devam eden esnaflarımıza gerekli yasal müeyyideleri uygulayıp tezgâhların Kaldırımlardan kaldırılmasını sağladık.

Ayrıca ilçemizin belirli noktalarında bulunan ve trafik akışını tehlikeye sokan seyyar satıcılara karşı gerekli çalışmaları yaparak trafiğin akışını rahatlattık.

Halkımızın gönlü rahat olsun. Kırıkhan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü olarak halkımızın huzuru ve sağlığı için taviz vermeden çalışmalarımıza devam edeceğiz.” Dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.