İskenderun Belediyesi patates dağıtıyor

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlara patates dağıtımına başladı. Sosyal Belediyecilik anlayışı ile çalışmalarını sürdüren İskenderun Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelere birer çuval patates dağıtımına başladı.

İskenderun Belediyesi’nin hem üreticiye hem de ihtiyaç sahibine destek olmak amacıyla tarım kooperatifinden satın aldığı 100 ton patates, ekonomik zorluk yaşayan ailelere dağıtılıyor.

Kent genelinde ihtiyaç sahiplerine patates dağıtımı gerçekleştiriyoruz

Yapılmakta olan dağıtımlar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “kentin farklı mahallelerindeki dağıtım noktalarımızda dar gelirli ihtiyaç sahibi ailelere ücretsiz patates dağıtımı yapıyoruz” dedi.

sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışıyoruz

Daha önce de ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda kolisi yaptıklarını ifade eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze bağlı Sosyal Yardımlaşma Birimi ekiplerimiz kent genelinde farklı noktalarda kayıtlı bulunan ihtiyaç sahibi ailelere patates dağıtımı gerçekleştiriyor. Belediye olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın her daim yanındayız” şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.