İGC İLE BATIGÖZ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC) ile Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi arasında ‘Kurumsal İşbirliği Protokolü’ imzalandı.

İmzalanan protokol çerçevesinde İskenderun Gazeteciler Cemiyeti üyelerine Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi’nde geçerli olmak üzere sağlık hizmetlerinde indirim sağlanacak.
İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Rızkullah Terbiyeli yaptığı açıklamada anlaşmanın hayırlı olması temennisinde bulunarak ‘‘İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi Kurumsal Pazarlama ve İş Geliştirme Yöneticisi Mehmet Gassaloğlu ile bir araya geldik. İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ve Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi arasında ‘Kurumsal İşbirliği Protokolü’ imzalayarak taçlandırdık. Üyelerimiz ve birinci derece yakınları yaşadıkları sağlık sorunlarının tedavilerinde belirlenen oranda indirimden faydalanabilecekler.’’ diye konuştu.
İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi Kurumsal Pazarlama ve İş Geliştirme Yöneticisi Mehmet Gassaloğlu, ise ‘‘ İskenderun Gazeteciler Cemiyeti üyelerine hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Yapılan anlaşmamız hayırlı uğurlu olsun’’ dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.