Samandağ’da caddeler ve sokaklar yenileniyor

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Samandağ Belediyesi ekipleri ilçe genelindeki çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyorlar. İlçenin farklı noktalarında oluşan sorunları tespit ederek  hareket eden ekipler son olarak: Çiğdede Mahallesi Güneş Sokak, Cemal Gürsel Mahallesi Adana Sokak ve Hıdırbey Caddesi’nde geniş çaplı çalışma gerçekleştiriyorlar. Miladını tamamlamış  parke ve yolu işgal eden köhne yapıların  kaldırılarak cadde ve sokaklar daha modern bir görünüme kavuşturuluyor. Çalışmaların sürdüğü Güneş Sokak, Adana Sokak ve Hıdırbey Caddesi’nde yol düzenleme çalışmaları kapsamında , yol temizlik, genişletme ve duvar örme çalışmaları ivedilikle sürdürülüyor.

 

Samandağ Belediyesi’nden yapılan açıklamada: “İlçemizin sıkıntılarını çözme noktasında sorunları tespit ederek, gereken çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Halkımızın daha güvenli ve modern şartlarda ulaşım sağlayabilmeleri için ilçemiz genelindeki çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz.” İfadelerine yer verildi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.