İskenderun belediyesi soğuk havalarda da Sokak hayvanlarını yalnız bırakmıyor

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, yiyecek bulmakta sıkıntı çeken sokak hayvanlarını yalnız bırakmıyor. Ekipler soğuk havalarda da  şehrin birçok noktasına sokak hayvanları için mama ve su bıraktı.

Hava soğuk, yüreğimiz sıcacık

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Sokağa çıkma kısıtlamasında da sokak hayvanları için besleme ve bakım çalışmalarımız aksamadan devam ediyor. Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde de sokak hayvanlarını aç bırakmıyoruz.Ayrıca tüm dünyada etkisini gösteren Korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle dikkatlerin insan sağlığına yöneldiği bir dönemde de İskenderun Belediyesi, sokak hayvanlarını unutmuyoruz.Can dostlarımız bize emanet” dedi.

Mama ile su bırakmaya çağırdı

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, bu soğuk havalarda sevimli dostlarımızın aç ve susuz kalmaması için vatandaşları evlerinin, işyerlerinin önüne ve uygun alanlara bir kap mama ile bir kap su bırakmaya çağırdı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.