İskenderun Belediyesi Cami ve İbadethanelerin Temizlik İşlemlerine Devam Ediyor

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi Temizlik işleri müdürlüğü ekipleri kent genelinde camii ve ibadethane temizlik işlerini sürdürüyor. Ekipler, kent genelinde periyodik bir şekilde çalışmalarını yeni yıl dada sürdürüyor.

Temizlik İşleri Ekipleri; temizleme cihazları ile camilerin dış temizliğinin yanında halı, kapı, cam, ahşap, kitaplık ve fayansları da hijyenik olarak temizliyor.

Çalışmalar periyodik olarak yapılıyor

Devam eden çalışmalar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, vatandaşlarımızın ibadetlerini daha temiz ve hijyenik ortamda yapabilmeleri olanak sağlamak amacıyla cami içerisinde bulunan halıların dezenfekte işleminden bahçe temizliğine kadar tüm bakım işlemlerini yaparak vatandaşların hijyenik bir ortamda ibadet etmeleri için çalışmalarını sürdürüyor ”dedi.

Halkımızın hizmetindeyiz

Başkan Tosyalı,” Vatandaşlarımızın huşu içerisinde ibadet edebilmesi için özen gösteriyoruz. Bu kapsamda “Cami Temizleme Ekibi’ ile ilçe genelinde bulunan camilerde ve ibadethaneler de temizlik çalışmasını titizlikle sürdürüyor. Bu çalışmalar yeni yılda da devam edecek” diye konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.