En Hızlı Büyüyen ilk 100 şirket arasındayer aldı… DES’e Uluslararası başarı…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

En Hızlı Büyüyen ilk 100 şirket arasında ADES Uluslararası Nak.Tur.Tar.Ür.İth.San.Tic.Ltd.Şti. de Yer aldı… İTSO Yönetimi İş insanı Uluslararası Nakliyat İşletme Sahibi  Abdo Mercimek’e Plaket Takdim Etti.

      İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi 2020 listesinde yer alan ADES Uluslararası Nakliyat  sahibi Abdo Mercimek’i iş yerinde ziyaret ederek başarılarından ötürü tebrik ettiler.

     

Ziyarette söz alan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi 2020 listesinde yer alan ADES Uluslararası Nakliyat Firmanızın olduğunu öğrendik ve gurur duyduk Sizleri ziyaret etmek istedik. Tabi Hatay Nakliye sektöründe Türkiye’de söz sahibi ve ilk sıralarda gelmekte. Bölgemizin Ortadoğu’ya yakın olması Nakliye sektörü içinde önemli ancak son 10 yılda Özellikle Suriye ve çevresinde yaşanan olumsuzlukların Nakliye  sektörünü  olumsuz etkilediğini görmekteyiz.  Pandemi dönemine rağmen, Hatay’dan  ilk 100’e girme başarısı gösteren firmanızı tebrik ediyoruz. Temennimiz, Hatay Bölgesinde sınır kapılarının açılması ile Suriye’de yaşanan olayların sora ermesi ve Nakliye sektörünün eski canlılığına kavuşmasıdır” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren ADES Uluslararası Nakliyat İşletmecisi Abdo Mercimek ise, “Firmamız uluslararası faaliyet göstermekte ve ağırlıklı olarak Rusya’ya ihracat yapmaktayız. Türkiye’de Nakliye sektörü filo itibari ile ikinci sırada yer almaktadır. Bölgemizde yaşanan sorunlar ortada. Sınır kapılarımızın kapalı olması, Pandemi süreci ve Suriye’de yaşanan olaylar Nakliye sektörünü  olumsuz etkiliyor.  Temennimiz Bu zorlu sürecin sona ermesidir” dedi.

İş insanı Abdo Mercimek’in ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Muhasip Üye Gassan Kuran ve İTSO Yönetim Kurulu Üyesi Müfit Tennioğlu yer aldı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.