CHP Hatay İl Başkanı Ve Yönetim Kurulu Üyeleri vefat eden Başkan Yardımcıları Hikmet Yılmaz’ı Andı.

Published on:  /   Yorum yapılmamış

CHP Hatay İl Başkanı Ve  Yönetim Kurulu Üyeleri  vefat eden Başkan Yardımcıları Hikmet Yılmaz’ı Andı.

CHP Hatay İl Başkanı Ve  Yönetim Kurulu Üyeleri  vefat eden Başkan Yardımcıları Hikmet Yılmaz’ı Andı.CHP Hatay İl Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri geçtiğimiz günlerde Covid-19 nedeniyle hayatını kaybeden Başkan Yardımcıları Hikmet YILMAZ‘ı Cuma günü yaptıkları Yönetim Kurulu Toplantılarında andılar. l Başkanı Ramiz Parlar yaptığı konuşmada Hikmet Yılmaz’ın partilerine  verdiği emekleri ve değeri hiçbir zaman unutmayacaklarını ve her zaman sevgi ile anacaklarını belirtti .Parlar konuşmasında  şahsi duygularınada yer verdi. Merhum Hikmet beyin 30 yıllık arkadaşı olduğunu belirten Parlar, onun arkadaşlığını ve samimiyetini, çalışmalardaki katkısını her zaman arayacağını ve unutmayacağını belirtti.

Parlar sözlerini CHP Hatay Ailesi olarak Partilimiz, Yönetim Kurulu Üyemiz ve Ağabeyimiz Hikmet YILMAZ’a Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine baş sağlığı dileriz, ışıklar içinde uyusun diyerek tamamladı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.