İskenderun Belediyesi Yaşlı Vatandaşları Yalnız Bırakmıyor

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi yaşlı,hasta ve engelli vatandaşlara evde sağlık hizmetlerini sürdürüyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı sağlık ekipleri bir yandan yaşlı ve hasta vatandaşlarımıza ihtiyaç duydukları sağlık hizmetlerini evinde ücretsiz vermeyi sürdürürken diğer yandan ise hijyen paketi dağıtımlarına devam ediyor.

İskenderun Belediyesi Yaşlı Vatandaşları Yalnız Bırakmıyor

İskenderun Belediye Başkanı Tosyalı:

Evde Sağlık Hizmetleri Devam Ediyor

-İskenderun Belediyesinden Yaşlı ve Hasta Vatandaşlara Hijyen Seti

Hijyen paketi dağıtımları devam ediyor

Devam etmekte olan hizmetler hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Sosyal belediyeciliğin gereği olarak vatandaşlarımızı iyi günde kötü günde yalnız bırakmıyoruz.Belediye olarak yaşlı, hasta ve engelli vatandaşlarımızın her zaman yanlarında olmaya yeni yılda da devam ediyoruz. Ücretsiz sağlık hizmetlerimiz ile vatandaşlarımızın derdine derman olmaya oluyoruz” dedi.

Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Ekiplerimiz ayrıca koronavirüs ile mücadele kapsamında tedavileri devam eden yaşlı vatandaşlara hiyyen seti dağıtımı yapıyor.Evde sağlık hizmetlerini çok önemsiyorum. Evde sağlık hizmetleri kesintisiz süren bir hizmet. Ben de fırsat buldukça bu hizmetimizden yararlanan vatandaşlarımızı ziyaret ediyorum. Bu vesileyle tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum.Sağlıklı günler diliyoruz” şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.