Belen ve Arsuz’a hastane için yer tahsisi tamam

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay’ın iki önemli ilçesi Belen ve Arsuz’a hastane inşası için yer tahsisi yapıldı… En yakın zamanda inşaat çalışmalarının başlatılmasının gündemde olduğu Arsuz ve Belen’de hastanenin tamamlanmasıyla  halkın sağlık hizmetini zamanında alabilmesi mümkün olabilecek.

Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında; Arsuz ve Belen halkımızın ihtiyaç duyduğu Sağlık Tesisi ihtiyaçlarını gidermek için Müdürlüğümüz tarafından yürüttüğümüz çalışmalara devam ediyoruz. Arsuz ilçemize 12120 m2 alan üzerine inşa edilecek olan 50 yataklı Devlet Hastanesi ve Belen ilçemize 3930 m2 alan üzerine inşa edilecek 10 yataklı İlçe Entegre Hastanelerinin yer tahsis işlemleri tamamladık. Hızlıca inşaat çalışmalarına geçilecektir. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun… Hatay halkımıza ve bölgemize hayırlı olsun…” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.