Büyükşehir Ekipleri Dezenfeksiyon Seferberliğinde

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Koronavirüs vakalarının Türkiye’de görüldüğü ilk andan itibaren Hatay genelinde tedbirlerini alan Hatay Büyükşehir Belediyesi dezenfeksiyon ve sterilizasyon çalışmalarına devam ediyor.

Kamu kurum ve kuruluşlarından gelen taleplere hassasiyetle kulak veren ve vatandaşların yoğun olarak bulundukları kamuya açık alanları periyodik olarak dezenfekte eden Büyükşehir ekiplerinin yeni durağı Antakya 1 No.lu Aile Sağlığı Merkezi oldu.

Büyükşehir ekipleri, söz konusu aile sağlığı merkezi

 

nde bir gün önce koronavirüslü hastanın bulunması sebebiyle poliklinikleri, bekleme ve ortak kullanım alanlarını detaylıca dezenfekte etti.

Toplu taşıma araçlarının rutn kontrol ve denetimleri devam ediyor

İl genelinde hizmet veren toplu taşıma araçlarında rutin kontrol ve denetimlerine de devam eden Büyükşehir ekipleri, Arsuz, Belen, Dörtyol, Erzin, İskenderun, Payas’ta hizmet veren toplu taşıma araçlarında şoför ve yolcuların maske takıp takmadığını, araçların hijyen kurallarına ve yolcu kapasitesi uygunluğunu kontrol etti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.