Samandağ’da Yol Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların daha rahat ve güvenli ulaşım sağlamaları amacıyla ilçe genelinde yeni yol açma, tesviye ve stabilize yol çalışmalarını sürdürüyorlar.

Her gün ilçenin birçok mahallesinde eşzamanlı çalışmalar gerçekleştiren belediye ekipleri bu hafta itibariyle son olarak Tekebaşı Mahallesi, Kurtderesi Mahallesi, Deniz Mahallesi, Yeni Mahalle, Tomruksuyu Mahallesi ve Koyunoğlu Mahallesi’nde yeni yol açma, temizlik ve tesviye çalışmaları gerçekleştirdiler.  

Kış aylarında vatandaşların ekinlerine daha rahat ulaşım sağlamaları ve mağduriyet yaşamamaları için ara sokaklar ve tarla yollarında stabilize yol çalışmaları devam ediyor.

Yapılan çalışmalarla ilgili Samandağ Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “ Belediye ekiplerimiz hafta sonu dahil olmak üzere vatandaşlarımızın talep ve ihtiyaçlarını karşılama noktasında çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar. Vatandaşlarımızın sera ve tarlalarına ulaşımı noktasında mevsimsel koşullardan dolayı mağdur olmamaları için ilçemizde yağmurlar başlamadan birçok mahallemizde tarla yollarında düzenleme ve stabilize yol çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın refahı ve huzuru için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz.” İfadelerine yer verildi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.