Kırıkhan’da semt pazarları geçici kapatılıyor

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Koronavirüsün (Covid-19) Hatay’da yüzde 125 artış göstermesinin ardından Kırıkhan’da kurulacak semt pazarı faaliyetleri geçici olarak durduruluyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Yavuz şunları söyledi; “ Değerli Hemşerilerim. Dünyayı ve Ülkemizi tehdit eden Koronavirüs (Covid-19) illeti maalesef ki ilimizde de %125 artış göstermeye başladı. Bu sebepler Devletimizin bütün Kurumları ile Belediye olarak bizler siz değerli hemşerilerimizin hayatı ve sağlığı için bütün tedbir ve dezenfekte çalışmalarını gece-gündüz demeden yapmaktayız. Alınan ve tedbir kararları ile ikinci bir açıklamaya kadar ilçemizde ki “11 ARALIK 2020 CUMA GÜNÜ KURULACAK semt pazarının ardından bu tariften sonra geçici olarak semt pazarlarımızın faaliyetlerini DURDURUYORUZ.

Sizlerin hayatı ve sağlığı bizim için her şeyden daha önemlidir. Değerli hemşerilerimiz Devlet ve Belediye olarak bizler elimizden geleni yapıyoruz.                                                                                Sizlerden ricam, sizin ve sevdiklerinizin sağlığı ve hayatı için mecbur kalmadıkça EVDE KALALIM. Anlayışınız ve sabrınız için şimdiden teşekkür ederim.” Dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.