Covid 19’un pik yapması hizmeti tetikledi…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Covit 19’ın Hatay’da pil yapmasının ardından belediyeler kendi hizmet alanlarında işi sıkı tutmaya çalışıyor… Pandemi sürecinin başlangıcındaki gibi sıkı önlem almaya yeniden başlandı. Bu kapsamda İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, pandemi tedbirleri kapsamında çalışmalarını yoğunlaştırarak cadde ve sokakları tazyikli ilaçlı su ile yıkamaya başladı…

Başkan Fatih Tosyalı: Cadde ve kaldırımlar yıkanıyor. .Yapılan periyodik temizlik hizmetleri yanında belediye ekipleri, cadde ve sokakları yıkayarak daha temiz bir ortam sağlıyor.” dedi.

Kaldırımlar İlaçlı Su İle Yıkandı

Yapılmakta olan çalışmalar bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ilçe genelinde temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu çerçevede ekiplerimiz koronavirüs ile mücadele kapsamında vatandaşlarımızın yoğun olduğu kent merkezinde kaldırımları ilaçlı su ile yıkayarak dezenfekte ediyor. Halkımızın sağlığı birinci önceliğimizdir ”diye konuştu.

İlçenin temizliği için titizlik gösteren İskenderun Belediyesi Temizlik işleri ekipleri, cadde ve kaldırımları tazyikli suyla yıkama çalışmalarına farklı noktalarda sık aralıklarla devam edecek.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.