İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’dan şoför esnafı ziyareti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Taşımacılık yapan esnaflarımızın sorunlarının çözümü noktasında elimizden geleni yapmaya her zaman hazırız “dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Dünya Şoförler Günü nedeni ile İskenderu Şoförler ve Otomobilciler Odasına ,İskenderun Dolmuş ve Minübüs Garajına ziyarette bulunarak şoför esnafı ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “İskenderun Şoförler Odası Başkanı Erol Akın’ı ziyaret ederek çok kıymetli şoför esnafımız ile bir araya geldik. Belediyemizin ulaşımı rahatlatmak adına yapmış olduğu çalışmalardan bahsettik.Güzelçay bölgesinde çalışan şoför arkadaşlarımızıda ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar diledik. Son olarak Çay Mahallesinde bulunan İskenderun Dolmuş Garajında değerli şoför esnafımız ile bir araya gelerek sohbet ettik”dedi.

ŞOFÖR ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Belediye olarak her zaman esnaflarımızın yanında olduk olmaya devam edeceğiz. Sizlerin görüş ve önerileri bizler için çok önemli. Taşımacılık yapan esnaflarımızın sorunlarının çözümü noktasında elimizden geleni yapmaya her zaman hazırız. Sorunlar ancak ortak akıl ile çözülür. Sizlerin her zaman yanındayız. Bir sorununuz olduğunda bizlere bildirin. Gece gündüz görev başındayız” diye konuştu.

BAŞKAN  TOSYALI’YA TEŞEKKÜR

Başkan Fatih Tosyalı’nın ziyaretinden dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını belirten şoför esnafları ise; “Başkanımızın ziyareti bizleri son derece memnun etti. Bölgedeki yolların asfaltlanması, kaldırımların ve parke yol çalışmaları biz şoför esnafı için çok önemli idi. Sağ olsun Başkanımız esnafımızın taleplerine kayıtsız kalmadı. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Yollarımız şimdi daha güvenli ve güzel oluyor. Trafik akışı düzenli hale geliyor. Başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz” şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.