Başkan Savaş İstanbul’dan Gelen Chp Heyetini Ağırladı Chp Heyeti Yangınların Yaralarını Sarmak İçin Hatay’da

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, birtakım temaslarda bulunmak üzere Hatay’a gelen Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

Gerçekleşen ziyarette CHP Parti Meclisi Üyesi Gökhan Zeybek, CHP Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir, Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, CHP Hatay İl Başkanı Ramiz Parlar ve Beylikdüzü Belediyesi yöneticileri yer aldı.

“Zor Günleri Beraber Aşmak İçin Buradayız”

14 Kasım Cumartesi günü CHP’li yöneticilerin Hatay’ı ziyaret edeceğini ifade eden Zeybek, “Yönetici arkadaşlarımız cumartesi günü gelecekler. Ancak biz erken gelip bazı temaslarda bulunduk. Beylikdüzü Belediye Başkanımız ilçesinde iyi işler yaparak farkındalık yarattı. Yangınlar sebebiyle bölgeyi görmek istedi. Zor günleri beraber aşmak için buradayız” dedi.

“Yaraları Beraber Sarmalıyız”

Hatay’da gerçekleşen yangınlar sebebiyle büyük üzüntü duyduğunu söyleyen Çalık, “Halkın seçtiği yöneticiler olarak sahada olmalıyız. Yaraları beraber sarmalıyız” ifadelerini kullandı.

İsmet Tokdemir’den Başkan Savaş’a Tebrik

İsmet Tokdemir, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ile ilişkilerin yürütülmesi için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından görevlendirilen Başkan Savaş’ı tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi.

“Kıbrıs’a Giderek Temaslarda Bulunacağım”

Başkan Lütfü Savaş, yeni görevi sebebiyle yakın zamanda yavru vatan Kıbrıs’a gideceğini hem Hatay’ın Girne ile kardeş şehir olma konusunu görüşeceğini hem de birtakım ziyaretlerde bulunacağını belirtti.

Hatayspor’un Başarısı Unutlumadı

Ziyarette Hatayspor da konuşuldu. Hatayspor’un başarısının her yerde yankılandığını ifade eden konuklar, başarının mimarı Başkan Savaş’ı ayrıca tebrik etti.

Yaklaşık yarım süren ziyaretin sonunda Başkan Savaş, Hatay’a ait ürünlerin olduğu hediyeleri konuklarına takdim etti ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti bir kez daha dile getirdi.

Lütfü Savaş, ziyaret sonrası Hatayspor Store mağazasının yeni şubesinin açılışını İstanbul’dan gelen konukları ile birlikte gerçekleştirdi.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.