İGC’den İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depçi’ye ziyaret

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Rızkullah Terbiyeli ve yönetim kurulu üyeleri bir süre önce göreve getirilen İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depçi’yi ziyaret ederek başarılar dilediler.


Konuklarını çok sıcak bir şekilde karşılayan Prof. Dr. Depçi Üniversiteyi en iyi şekilde yönetmeye gayret edeceğini belirtti. Depçi üniversite – sanayi işbirliği için iş adamlarını ziyaret ederek yapılması gerekenler konusunda sohbet ettiğini söyledi. Depçi üniversitenin tek kuruşunu bile olumsuz yönde harcamamaya dikkat edeceğini ifade ederek “daha iyi çalışma yapabilmek ve daha aktif olabilmek için bazı görevlendirmeler ve birimler arasın da birleştirmeler yaptık. Pandemi döneminde bilindiği gibi yüz yüze eğitim henüz yapılmıyor. Ancak üniversitemiz bugüne kadar çok olumlu gelişmeler sağladı, bundan sonra da sağlayacak. Bugüne kadar emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. “dedi.
İGC Başkanı Rızkullah Terbiyeli de konuşmasında ”Türkiye’de ki üniversitelerin içinde en genç ikinci Rektör olarak size üstün başarılar diliyoruz. Üniversite deki başarılar İskenderun ve çevresine olumlu şekilde mutlaka yansır. Üniversite bizim göz bebeğimizdir. Basın olarak sizi desteklediğimizi ifade etmek isteriz “şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.