Enes Ege Aygün yollarını ayırdı..!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Erzin Spor Sportif Faaliyetler Anonim Şirketi hisselerinin yüzde 60´lık bölümünü satın aldığı açıklanan Enes Ege Aygün, isim değişikliği yapıldığı açıklanan İskenderun Futbol Kulübü Anonim Şirketi ile yollarını ayırdı.

Yaklaşık üç ay önce, İskenderun Belediyesinde düzenlenen ve İskenderun  belediye başkanı Fatih Tosyalı ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz’ın katıldığı toplantıda,Enes Ege Aygün’ün   Erzin Spor Sportif Faaliyetler Anonim Şirketi hisselerinin yüzde 60´lık bölümünü satın aldığı açıklanmış ve takımın  isminin İskenderun Futbol Kulübü Anonim Şirketi olarak değiştirildiği kamuoyuna deklere edilmişti.

Türkiye Futbol Federasyonunun kayıtlarında  kulübün başkanı Önder Özbilen olarak görünmesi ile İskenderun spor camiasında da tartışma konusu olmuştu.

 İskenderun Futbol Kulübü ile yollarını ayırdığını açıklayan Enes Ege Aygün’ün açıklaması şöyle: 

“Sevgili İskenderun halkı ve İskenderun FK taraftarları, bu kente geldiğim ilk günden itibaren hep pozitif düşünceler içerisinde oldum. Göreve geliş amacım; bu büyük camiayı tekrar ayağa kaldırmak ve profesyonel lig hasreti çeken bu güzel kentin özlemini sona erdirmekti. Çok şükür büyük bir heyecanla başladığım bu görevde hedeflerimize ulaştık. Şuan itibariyle hem oyuncu kadrosu ile hem sportif başarısı ile adından söz ettiren bir İskenderun FK var.

 

“Hepinizin malumudur ki, memleketimin takımı GMG Kastamonuspor’da hali hazırda başkanlık görevini sürdürmekteyim. GMG Kastamonuspor’a bu zor günlerinde daha fazlavakit ayırmam gerektiği ve İskenderun FK’ya da gerekli zamanı ayıramadığım için üzülerek aranızdan ayrılıyorum.

 

Belki bedenen yanınızda olamayacağım ama kalbim hep İskenderun FK ve sizlerle birlikte olacak. Gönlümün Şampiyonu, İskenderun’dur. Görevde olduğum kısa süre içerisinde önemlive doğru işler yaptığımı düşünüyorum.Yine bu süreçte hem bu güzel kentle hemde taraftarlarımız ile güzel bir havayakaladık. Şahsıma gösterilen ilgiye minnettarım. Belkisöylenecek çok söz varama en önemlisi ben sizleri ve bu kenti sevdim. Çok güzel insanları tanıma fırsatı buldum. Hiç kimse ile bir kırgınlığım olmadı. Herkes, hakkını helal etsin.Benim de bir hakkım varsa helal olsun. Aygün ailesi olarak ilk günden itibaren üstümüze düşen ne varsa yapmaya çalıştık. Önümüzdeki süreçtede maddi vemanevi desteğimizin devam edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın.

Kamuoyunda ki İskenderun FK belirsizliğide Başkan ve yönetimle birlikte enkısa sürede çözülecektir diye düşünüyorum. İskenderun FK profesyonel kurumsal kimliğine kavuşacaktır.

En büyük isteklerimden birisi de İskenderunFK’nın iç saha maçlarını başka ilçelerde değil, kendi kentinde oynamasıdır. İnşallah bu da olacak ve İskenderun’umuzun maçını sizlerlebirlikte hep beraberizleyeceğiz. Şimdi, İskenderun FK’ya daha güçlü sahip çıkma zamanı.

Şimdi Şampiyonluğa giden bu yolda bir ve beraber olma zamanı. Bundan sonra GMGKastamonuspor Kulüp Başkanı ve İskenderun FK taraftarıyım.

Sizleri unutmayacağım. Kalın sağlıcakla…

Enes Ege Aygün”

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.