CHP Hatay’dan kırıkhan CHP’ye tebrik ziyareti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Başkanı Ramiz Parlar, Kırıkhan İlçe Başkanı Av. Mustafa Sıraç’ı ziyaret ederek, tebrik etti. Başkan Parlar, “Kırıkhan’da partimizin gelecekte güzel günler göreceği konusunda umutlarımızı pekiştiren partili büyüklerimize, gençlerimize ve dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Başkanı Ramiz Parlar, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kırıkhan İlçe Başkalığı görevine seçilen Av. Mustafa Sıraç’ı ziyaret etti.
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette İl Başkanı Parlar, Kırıkhanlı partililerle de bir araya gelme fırsatı buldu. Partililer ile sohbet eden Başkan Parlar, hem ilçenin hem de ülkenin sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundu.
İl Başkanı Parlar, Kırıkhan ilçe başkanı Sıraç’ a başarılar dileyerek, “Bu ziyaret vesilesiyle Kırıkhanlı partililerimizle sohbet etme ve hem ilçemizin hem de ülkemizin sorunlarını görüşme fırsatı bulduk. Ziyaretimizde bize eşlik eden Kumlu İlçe Başkanım Ali Çimer’e, Hassa İlçe Başkanım Murat Göçer’e, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ve yöneticilerine çok teşekkür ediyorum. İlçe binamıza gelerek Kırıkhan’da partimizin gelecekte güzel günler göreceği konusunda umutlarımızı pekiştiren partili büyüklerimize, gençlerimize ve dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Bu ziyaretimizde bizi en güzel şekilde karşılayıp ağırlayan İlçe Başkanımız Mustafa Sıraç’a, yönetim kurulu üyelerimize, Kırıkhan Kadın Kolları Başkanımız Belgin Balkız ve yönetimine, Kırıkhan Gençlik Kolları Başkanımız Ömer Ulaş Hirfanoğlu ve yönetimine çok teşekkür ediyor, kendilerine bir kez daha başarı dileklerimi iletiyorum” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.