ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI KIRIKHAN BELEDİYESİNE ÇÖP KAMYONU HİBE ETTİ

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Kırıkhan’a hizmet için kısa bir süre önce Milletvekili Doç.Dr. Hüseyin Yayman ile birlikte Ankara’da Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret eden Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un çalışmaları meyvelerini vermeye devam ediyor.

Bu bağlamda yapılan görüşmeler sonucunda Çevre ve Şehircilik Bakanlığından, 13+1/5 Ford Marka Çöp kamyonu Kırıkhan Belediyesine hibe edildi.

Hibe edilen araç 22.10.2020 tarihi itibariyle Kırıkhan Belediyesine teslim edildi.

Hibe edilen 13+1/5 Ford marka çöp kamyonu ile birlikte Ayhan Yavuz’un Belediye Başkanlığı görev süresi içerisinde Belediyeye kazandırılan araç sayısı 64 olurken, Kırıkhan Belediyesinde ki araç sayısı toplamda 118 oldu.

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Başkan YAVUZ; “Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız tarafından hibe edilmiş olan 13+1/5 Ford marka çöp kamyonu Belediyemize teslim edilmiştir. Belediyemize katkılarından dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum beye, Milletvekilimiz Doç.Dr. Hüseyin Yayman beye Şahsım ve ilçemiz adına teşekkür ederim. Hayırlı olsun.” Dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.