İTSO’dan  Orman İşletme Müdürlüğü’ne Teşekkür Ziyareti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde son yılların en büyük orman yangınının yaşandığı  İskenderun, Arsuz ve Belen ilçelerindeözveri ile görev yapan İskenderun  Orman İşletme Müdürlüğü personeline teşekkür ziyaretinde bulundular.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Müfit Tennioğlu ve Raşit Özyurt, İskenderun  Orman İşletme Müdürü Rıdvan Aksu’yu ziyaret ettiler.

Orman yangınlarının söndürülmesi için canları pahasına görev yapan ve  büyük bir mücadele örneği sergileyen İskenderun Orman İşletme Müdürlüğü ekiplerine teşekkür eden İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “Bir daha böyle bir acının yaşanmamasını diliyoruz ve yangının çıktığı ilk günden itibaren canla başla mücadele eden İskenderunOrman İşletme Müdürlüğü ekiplerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretin sonunda ise İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz,İskenderun  Orman İşletme Müdürü Rıdvan Aksu’ya başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.