İSTE Rektörü Prof. Dr.Depci: Tek amacımız bayrağı daha yukarılara taşımaktır

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaretinde üniversite ile ilgili hedefini  “Tek amacımız aldığımız bayrağı daha yukarılara taşımak, Üniversitemizi geliştirip büyütmektir” şeklinde açıkladı.

Rektör Prof. Dr. Tolga Depci,  konuşmasının devamında ise İSTE ile ilgili hedefi gerçekleştirmek ve”İskenderun Teknik Üniversitesi’ne  hizmet etmek için üniversitenin tüm eğitim kadrosuyla var güçleriyle çalışacakları mesajını verdi.

       İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Tolga Depci ve Doç.Dr.Ersin Bahçeci  İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’na nezaket ziyaretinde bulundular.

İskenderun Teknik Üniversitesi’nin Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’ye yeni görevinde başarılar dileyen İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “Odamız ile Üniversitemiz her zaman dayanışma içerisinde olmuş, önemli projelere birlikte imza atmıştır. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Üniversitemizin yanındayız. Bu vesile ben ve Yönetim Kurulu arkadaşlarım adına  yeni görevinizde başarılar diliyoruz” dedi.

İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Tolga Depci ve  Doç.Dr.Ersin Bahçeci’nin ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner, İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Müfit Tennioğlu ve Selma Yılmaz yer aldı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.