Ortak Hedef İsdemir’in Başarısı ! Çelik Yürekler İsdemir’de Buluştu…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Özçelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulu üyeleri, İsdemir’de çelik yürekli emekçilerle biraraya geldi.

Özçelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun işçilerle buluşma programına İsdemir Genel Müdürü Mesut Keyfli, Genel Müdür Yardımcıları Sabri Kılıç ve Mehmet Pehlivan da eşlik ettiler.
İsdemir Genel Müdürü Mesut KEYFLİ, Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kuruluna İsdemir’in 50’nci kuruluş yıl dönümü anısına plaket takdim etti
İsdemir Çelikhane yemekhanesinde üyeleriyle yemek yiyen Özçelik İş Sendikası yönetim kurulu, üyelerin talep ve beklentilerini dinlediler ve aynı anda İsdemir Genel Müdürü Mesut Keyfli ile paylaştılar.
İsdemir’de huzur ve güven ortamının üretime katkısının büyük olduğunu belirten Özçelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı ve Hakiş Hatay İl Başkanı Mehmet Güngör, iş güvenliği başta olmak üzere, huzur ve güven ortamının sağlanmasında İsdemir Genel Müdürü Mesut Keyfli’nin sendika ile oluşturduğu uyumlu çalışma ortamının başarıyı getirdiğine vurgu yaptı.
Türkiye’nin gözbebeği İsdemir’in başarıdan başarıya koşması, Covid 19 süreci dahil üretim hedeflerinin tutturulması için tüm çalışanların sorumluluğunun farkında bir şekilde hareket ettiklerini belirten Mehmet Güngör, karşılıklı fedakarlık yapılarak ortak hedefe ilerlemenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, İsdemir yönetimine, tüm çalışanlar ve ailelerine teşekkür etti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.