Başkan Fatih Tosyalı’dan Turizm Derneği Ve Eczacılar Odasına Ziyaret

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sivil toplum kuruluşlarının düşüncelerini her zaman önemsediklerini belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Turizm ve Tanıtma Derneğine ve Hatay Eczacılar Odası İskenderun temsilciliğine ziyarette bulundu.

STK’lar ile iletişim halindeyiz

İlk ziyaretini İskenderun Turizm ve Tanıtma Derneğine yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” İskenderun Turizm ve Tanıtma Derneğine ziyarette bulunarak Turizm Derneği Başkanı Sabahattin Uygun ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldik. Masmavi denizi, eşsiz sahili, muhteşem doğası, bin yıllara uzanan tarihiyle İskenderun’umuz dünyanın incisi. İlçemizin tanıtılmasına katkı sunan tüm turizm işveren ve emekçilerine teşekkür eder, Dünya Turizm Günü’nü kutlarım ”dedi.

İkinci Ziyaret Eczacılar Odasına

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Dünya Eczacılar Günü nedeniyle Hatay Eczacılar Odası İskenderun temsilciliğine ziyarette bulunduk. Kentimizde ve ülke genelinde

İnsan sağlığına katkı sağlayan, tüm eczacılarımızın “ Dünya Eczacılar Gününü “ kutladık. Ziyaretlerimizde ayrıca belediyemizin çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulunduk. Kıymetli STK ve oda yöneticilerimizin düşüncelerini dinledik ”şeklinde konuştu.

Ziyaretler sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişlerin dede bulunuldu.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.