İGC’YE ZİYARETÇİ AKINI

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İGC Başkanı Veysel Cıncık’ın yönetim kurulu başkanlığı ve üyelikten istifa etmesiyle boşalan başkanlık görevine Rızkullah Terbiyeli’nin gelmesinin ardından İGC’ye ziyaretçi akını sürüyor.

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti yeni yönetim kurulu ilk ziyaretçilerini ağırladı. Cumhuriyet Halk Partisi Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel ve Yönetimi, İskenderun Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek, yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini iletti.
İGC Başkanı Rızkullah Terbiyeli ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan CHP Belen Heyeti, yeni yönetime çalışmalarında başarılar diledi.


Yerel basına büyük önem verdiklerini vurgulayan CHP Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel; “Yerel basın bizim için çok önemlidir ve önemli kalmaya devam edecektir. Mutlaka sorunları çözülmeli ve desteklenmelidir. Yerel basın olmadan ilimizle ilgili sorunları ve çözümleri duymamız ve kamuoyu oluşturmamız mümkün değildir. Bana göre yerel basın tarihi bir sorumluluk içerisinde, tarihi bir görev yapıyor. O açıdan yerel basının sonuna kadar desteklenmesi gerekiyor. Destekliyoruz, desteklemeye devam edeceğiz. Bu düşüncelerle Rızkullah abime ve yönetimine hayırlı olsun diyorum, her zaman yanınızdayız” dedi.
Ziyaretten ötürü teşekkürlerini ileten İGC Başkanı Rızkullah Terbiyeli de; “Bizler yerel basın olarak, yerel yönetimlerle beraber aynı pozisyonda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sizlerin yaptığı güzel işleri vatandaşlara, kamuoyuna iletme görevi yapıyoruz. Bundan sonra da kamu hizmeti yapmaya devam edeceğiz. Geldiğiniz için teşekkür ederiz” diye konuştu.
Ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

İSKENDERUN GAZETECİLER CEMİYETİ YENİ YÖNETİMİ

İŞ DÜNYASI VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI

TARAFINDAN ZİYARETÇİ AKININA UĞRUYOR…

Doğu Akdeniz Sanayici İş İnsanları Dernekleri Federasyonu Başkanı Faruk Ekinci, Başkan yardımcısı aynı zamanda Arsuz İş İnsanları Derneği Başkanı Adnan Ağır, yönetim kurulu üyeleri Kerem Özdemir ve Gökhan Tutar ile birlikte İskenderun Gazeteciler Cemiyetinin yeni Başkanı Rızkullah Terbiyeli ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyaret sohbet havasında geçti.

Antakya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim kurulu, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nin  yeni yönetim kuruluna ‘hayırlı olsun’ ziyareti yaptı.

Dernek Başkanı Ahmet Abdullahoğlu İGC’nin yeni başkanı Rızkullah Terbiyeli’yi kutlayarak ‘başarılı çalışmalar yapacağına inanıyoruz. Bundan sonra daha güçlü bir iletişim sağlayalım’ dedi.

İGC başkanı Rızkullah Terbiyeli de bu nazik ziyaret için teşekkür ederek Antakya Gazeteciler Cemiyeti’nin tüm üyelerine başarılar diledi. Ziyarette her iki derneğin yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.