Başkan Güven’den Ak Parti ve İyi Parti’ye Ziyaret

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven,  Ak Parti ve İYİ Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven,  Ak Parti ve İyi Parti ilçe teşkilatının gerçekleştirdikleri kongrelerde göreveseçilen, Ak Parti Arsuz İlçe Başkanı Bünyamin Nal ve İyi Parti Arsuz İlçe Başkanı İbrahim Zemzem’i ve Yeni Yönetimlerini ziyaret ederek, tebrik etti.

Arsuz için birlik içerisinde çalışmanın gerektiğini belirten Başkan Asaf Güven, “Biz yerel yöneticiler, özellikle bağlı bulunduğumuz ilçe veya ilin gelişmesi için birlik olmalıyız. Hep birlikte bulunduğumuz bölgenin geleceğini, gelişimini sağlamalıyız. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren tek derdimiz ilçemiz ve vatandaşlarımız oldu. Kimseyi ayırt etmeden, tüm siyasi görüşlere saygı duyarak görevimizi yapmaya çalışıyoruz. İlçemizde bulunan tüm siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları ile sürekli istişare ediyoruz.  İlçe başkanlığına seçilen başkanlarımızı ve yeni yönetimlerini tebrik ediyorum,” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.