Başkan Güven, “inşallah bu yolların yapımını bitireceğiz”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, devam eden parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceledi. Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Başkan Yardımcısı Sami Üstün ve Fen İşleri Müdürü Koray Mazmancı ile birlikte yapımı devam eden parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

Başkan Güven, “inşallah bu yolların yapımını bitireceğiz”

Hedeflerinin en az 1200 sokak ve caddeyi en kısa sürede bitirmek olduğunu belirten Başkan Asaf Güven, “ Arsuz belediyemizin özellikle altyapı, üstyapı ve yolla ilgili sorunları çok, bunları biliyoruz. Geldiğimiz günden bu yana bunları asgariye indirmek için çalışıyoruz. Şu anda da parke çalışmalarımız son hızıyla devam etmektedir. Hedefimiz, en az 1200 tane sokak ve caddeyi en kısa zamanda bitirmek. Çalışmalarımız devam ediyor. 2, 3 ekiple devam ediyor. Bunları da sık sık kontrol diyoruz. İnşallah bu yolların yapımını bitireceğiz,” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.