Engelli Vatandaşlara Tekerlekli Sandalye Desteği

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi sosyal belediyeciliğin adresi olmaya devam ediyor. İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kentteki engelli bireylere desteğini sürdürüyor.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kendisinden talepte bulunan altı ihtiyaç sahibi vatandaşa akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

Belediye binasında gerçekleşen teslim törenine engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.

Tekerlekli sandalye dağıtımı öncesi konuşan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket ettiklerini belirtti.

Engelli vatandaşların hayatını kolaylaştırmak adına çalışmalarına devam edeceklerini belirten Başkan Tosyalı, “İskenderun Belediyesi olarak engelli vatandaşlarımıza destek olmaya devam edeceğiz. Bundan sonra da engelli kardeşlerimizin her zaman yanında olacağız. Onları kendimizden asla farklı görmeyeceğiz. Engelli kardeşlerimiz bu araçlarıyla kazasız, belasız yaşamlarına devam etmesini temenni ediyorum” dedi.

Başkan Fatih Tosyalı’ya Teşekkür

Belediye önünde düzenlenen törenle akülü araç ve tekerlekli sandalyelerine kavuşan engelli bireylerin sevinçleri ise görülmeye değerdi.

Akülü araçlarını alan engelli bireyler ise çok mutlu olduklarını belirterek Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür ettiler.

Daha sonra Başkan Fatih Tosyalı, akülü tekerlekli sandalyelerin nasıl kullanılacağı hakkında bilgi verdi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.