“Ziraat Bahçesi” Ziraat Park”a dönüşüyor…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

-Başkan Tosyalı “Ziraat park projesinin yerinde incelemelerde bulundu…

-Belediye Başkanı Fatih Tosyalı:İskenderun’a yakışır yeni bir yaşam alanı yapacağız” dedi.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” İskenderun’a yakışır yeni bir yaşam alanı yapacağız” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti Hatay Milletvekilimiz Abdulkadir Özel, AK Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven ile birlikte “Ziraat Bahçesi” olarak bilenen arazide incelemelerde bulundu.

“İskenderun’a yakışacak”

Kent insanının sosyal, kültürel alanda birçok ihtiyacına cevap verecek olan “ZİRAAT PARK” projesine büyük önem verdiklerini belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Vekilimiz ile birlikte “Ziraat Park” projemizin yerinde incelemelerde bulunduk.

Yapılması planlanan “Ziraat Park” projemiz hakkında bilgiler paylaşarak karşılıklı görüş alışverişi gerçekleştirdik. Kıymetli hemşerilerimize hizmet noktasında istişarelerimizi sürdüreceğiz ” dedi.

“İskenderun’a değer”

“Ziraat Park “projesinin tüm bölgeye hitap edeceğini belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Belediye olarak kıymetli hemşerilerimize en iyi hizmeti vermenin gayretindeyiz. Vekilimizde sağ olsun her zaman bizlere destek oluyor. Bu alan İskenderun halkının nefes alacağı yeni bir yaşam alanına dönüşecek. Projemiz şimdiden hayırlı uğurlu olsun. İskenderun’a Değer” şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.