Hatay Vakfı ve Japon Büyükelçiliği ile ipekçilik projesi

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Vakfı, Japon Büyükelçiliği ile ipekçilik projesi ile Hatay’a katkı sunmaya hazırlanıyor…

Hatay Vakfı Başkanı İhsan Aydeğer, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında;   vakıf  çalışmaları ile ilgili güzel haberler verdi. 

Aydeğer açıklamamsında; “Vakfımızla ilgili güzel haberler vermek istiyorum. Biliyorsunuz Vakfımızın AB proje çalışma grubu var Bu konuda 2 projemiz daha uygun görülüp onaylandı Onayla ilgili duyuruyu sizlerle paylaşıyorum (ekte) Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonra sırada onay bekleyen diğer projelerimiz var Zamanı geldiğinde sizlere bildireceğiz. Sevgili Hatay Sevdalısı Kardeşlerim önümüzdeki günlerde Dünyanın En Uzun Sofrasını kurma projemiz Milletvekillerimiz HBB Başkanımız ve ilçe Belediye Başkanlarımız tarafından büyük destek görmüştür. Yakında Sn. Valimizin Başkanlığında Hatayda yapacağımız toplantı neticesinde alacağımız kararla bunu Türkiye’de ve Dünya’da ilan ederek ( yazılı ve görsel basında ) herkese duyuracağız. Bunun yerini ( Hatay’da ) ve tarihini belirlediğimizde sizlere ayrıca duyurulacaktır. Japon Büyükelçiliği ile ipekçilik konusundaki proje çalışmalarımız devam etmektedir inşallah bu konuda sizlere güzel haberler vereceğiz Sağlıklı günlere kavuşmak dileği ile Ben ve Yönetim Kurulumuz hepinize Sağlık ve Mutluluklar dileriz Hatay Vakfı’nın bu çalışmalarına destek veren herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz Selam ve Saygılarımızla. Allah Yar ve Yardımcımız olsun.” dedi.

Hatay Vakfı Başkanı İhsan Aydeğer, Pandemi sürecinin de bir an önce sona ermesi dileğinde bulundu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.