‪Hassa’nın Ekolojik ürünleri Hassa Yöresel Ürünler Pazarında

Published on:  /   Yorum yapılmamış

‪Türkiye’nin en güzel yol üstü köylü pazarlarından biri olacak Hassa Yöresel Ürünler Pazarı bitti‬.. Hassa’ya ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun..

Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, “seçimde söz verdiğimiz bir hizmeti daha Hassa Belediyemiz ve DOĞAKA ile birlikte hayata geçirdik‬.. Sabırla takibimiz sonucu bir hizmeti daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz..” dedi.

‪Hassa’nın Ekolojik pekmezi, salça, turşu, çökelek, patlıcan biber kurusu, tuzlu yoğurdu, keçi peyniri damak tadına önem verenleri beklediğine işaret eden m,lletvekili Yayman, “Hatay’dan Gaziantep’e, Kilis’e, Kahramanmaraş’a giderken veya bu şehirlerden Hatay’a gelirken gönül rahatlığıyla durup alışveriş yapacağınız bir mekan oldu..

Kışın soğukta, yazın sıcakta, yağmurda, çamurda, kar altında binbir zorluklar yaşayan yol kenarında satış yaparak ekmeğini çıkartmaya çalışan esnafımız da artık rahat edecek….

Türkiye’ye örnek olacak bu projeyi birlikte hayata geçirdiğimiz DOĞAKA Genel sekreteri Onur Yıldız, Kaymakam Yusuf Turan ve bu hizmeti en başından beri çok isteyen Belediye Başkanı Mehmet Karataş’a ve emeği geçen isimsiz kahramanlara teşekkür ederim..” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.