Gold YSA 88  Tarım Ürünleri Yetkilisi  Açıkgöz İTSO’yu ziyaret etti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

    Hatay’da faaliyet gösteren   Gold YSA 88 Tarım Ürünleri,  yetkilisi Yunus Açıkgöz İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, Gold YSA 88 Tarım Ürünleri yetkilisi Yunus Açıkgöz, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir tarafında natürel zeytinyağı satışı yaptıklarını belirterek, çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz;  “Hatay Ekonomisinde  Defne ve Zeytinin önemli yer tutmaktadır. Son yıllarda zeytin ve zeytinyağı üretiminin arttığını ve tüm dünyaya Hatay’ın ürünlerinin ihraç edildiğini görüyoruz. Sizlere Hatay ve bölge ekonomisine hem istihdam hem de ekonomik anlamda sağladığınız katkılardan dolayı teşekkür ediyor, hayırlı işler diliyorum” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.