İTSO Başkanı Yılmaz,  Akdeniz Bölgesi Oda ve Borsa Başkanları toplantısına katıldı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, TOBB. Başkanı  Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımları ile Akdeniz Bölgesi Oda ve Borsa Başkanlarıyla video konferans ile gerçekleştirilen toplantıya katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, video konferans aracılığıyla gerçekleştirilen toplantıda, koronavirüs salgını ile mücadele sürecinde, sahadaki sıkıntıları hükümete ilettiklerini, bu çerçevede ilk etapta hükümete 70 maddelik bir öneri sunduklarını ve bunların büyük bir kısmının hayata geçtiğini anlattı.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “Akdeniz Bölgesi Oda ve Borsa Başkanlarıyla video konferansla bir araya gelerek bölgemizin lokomotif sektörlerinin başında gelen Demir-Çelik, Liman,  Kobilerimiz Tarım ve Ulaştırma Lojistik sektörü başta olmak üzere bölgemizi yakından ilgilendiren konuları  üyelerimizin talep ve sıkıntılarını İskenderun  Ticaret ve Sanayi Odası olarak aktardım. Sektörlerimizin durumunu konuştuk, ilgili kurumlara iletmek üzere değerli TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’na aktardım” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.