Kumlu Halk Pazarı’nda korona salgına gerekli önlemleri

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Kumlu Halk Pazarı’nda korona salgını dolayısıyla gerekli önlemleri alan Kumlu Belediyesi, halk sağlığını gözeterek çalışıyor.  Belediye ekiplerinin çalışmaları sabahın erken saatlerinde başladı. Belediye Başkanı Mehmet Deli çalışmaları yerinden takip etti.

Koronavirüsü tedbirleri kapsamında geçen haftalarda olduğu gibi yine birçok önlem alındı. Sosyal mesafenin korunması için şeritler çekildi. Pazar esnafının maskeli ve eldivenli bir sekilde ürünlerini önceden poşetleyerek satmaları için gerekli tedbirler alındı.

Eldiven dağıtıldı

Pazar yerine el dezenfeksiyonu tedarik edilirken halkımıza yine çok sayıda eldiven dağıtıldı. Belediye Başkanı Mehmet Deli, katkılarından dolayı Zabıta Amirliği Personeline, İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeline ve kurallara riayet eden Kumlu halkı ve esnafına teşekkürlerini ettiği ifade edildi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.