23 Nisan Doğumlu Ali Haydar’a Doğum Günü Sürprizi…

Published on:  /   Yorum yapılmamış


Covid 19 tedbirleri kapsamında kutlamaların kaldırıldığı, ülke genelinde her türlü tedbir alınarak kısıtlı bazı etkinliklerin düzenlendiği bu yıl ki 23 Nisan etkinlikleri kapsamında sokağa çıkamayan 23 doğumlu çocuklara ve şehit çocuklarına doğum günü sürprizleri düzenlenirken Çetillik Mahallesinde 2. Sınıf öğrencisi Ali Haydar’a da Kaymakam Musa Sarı , Okul Müdürü  Mustafa Pehlivan  ile birlikte sosyal mesafe kurallarına uyarak doğum günü ziyareti gerçekleştirdi ve hediyeler takdim edildi.

İlçe genelinde çelenk sunma töreni, 23 Nisan doğumlu ve şehit ailesi çocuklara ziyaret, çeşitli araç ve bina süslemeleri, marşların çalınması gibi etkinliklerle günün şartlarına uygun şekillerde planlanan etkinliklerle başlayan 23 Nisan etkinliklerimize halkımız da evlerini ve balkonlarını süsleyerek ve sosyal medya aracılığıyla desteklerini sunuyor. Oğlunun sevincine ortak olan Kaymakam Sarı ’ya teşekkürlerini sunan aile ziyaretten dolayı memnuniyetlerini ifade ederken Kaymakam Sarı da bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerinin virüs salgını nedeni ile gerekli önlemler alınarak asgari seviyede düzenlendiğini, bu yıl sokağa çıkamayan çocuklarımız adına da temsili ziyaretlerle kendilerinin yaptıklarını ifade ederek tüm Arsuz’lu hemşerilerimizin ve ülkemizin bayramını tebrik ettiğini söyledi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.