Koronavirüs salgınına karşı pazaryerinde mücadele ve önlem

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi pazar yerlerinde dezenfektan, maske ve eldiven dağıtımlarını sürdürüyor…

İskenderun Belediyesi Koronavirüs salgınına karşı mücadele ve önlemlerini sistemli şekilde sürdürüyor.

Koronavirüs  ile mücadele kapsamında salgını nedeniyle İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri denetimlerini arttırdı.

Dezenfektan, maske ve eldiven dağıtımı yapıyor

Yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ”Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz, pazar yerlerinde denetimlerini kontrollerini sürdürüyor. Ekiplerimiz diğer yanda da pazar giriş ve çıkışlarında halkımıza dezenfektan, maske ve eldiven dağıtımı gerçekleştiriyor ”dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Periyodik bir şekilde pazarcı esnafının tamamını da dolaşan ekiplerimiz, satıcılara maske ve koruyucu eldiven dağıttı. Bunları takmadan satış yapan esnaf uyarıldı.
İçişleri Bakanlığı’nın pazaryerleriyle ilgili yayınladığı son genelgeye dayanılarak, esnafın tezgâh aralarını yeterince aralık bırakıp bırakmadıkları da kontrol edildi. “şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.